PRAWO CYWILNE
 

KANCELARIA PRAWNA G&G

Ta materia jest bez wątpienia jedną z najważniejszych dziedzin prawa, w których specjalizują się pracownicy kancelarii Gabinete G&G. Wyróżnia się w niej takie zagadnienia jak:

Rozwody i separacje: Reforma prawa cywilnego pozwala na uzyskanie rozwodu w krótkim czasie, po wyjasnieniu kwestii dotyczacych opieki i kurateli nad maloletnimi oraz placenia alimentów. Nastepnie byli malzonkowie moga zlikwidowac wspólnote majatkowa, aby podzielic sie nia, lub odzyskac wniesione do niej dobra.

Roszczenia finansowe: Ustawy dotyczace umów i obowiazków obywatelskich daja osobom prywatnym oraz firmom prawo do odzyskiwania dlugów, które osoba trzecia ma obowiazek splacic. Aby wyegzekwowac nalezne kwoty stosuje sie miedzy innymi windykacje i odbieranie posiadanych dóbr.

Wspólna wlasnosc: Jest powszechnie wiadome, ze we wspólnotach tworzonych przez ludzi pojawia sie wiele kwestii spornych jak np.: wyzywanie umów, domniemanie roszczen, kwestie administracyjne, zaklócenie spokoju, itd.

Nabywanie nieruchomości – Rejestracja gospodarstw – Wymagania: Właściciel, lub osoba pełniąca jego obowiązki ma prawo do uznania i ochrony swoich praw w stosunku do osób trzecich oraz składania podpisów na oficjalnych dokumentach.

Sporządzanie dzierżawy i eksmisje: Hiszpania jest państwem , w którym dość duży odsetek społeczeństwa dysponuje mieszkaniami „ do wynajęcia” . Po ostatniej reformie w tej dziedzinie prawa wprowadzona została procedura „szybkiego” eksmitowania osób niepłacących czynszu i innych należności.

Wykonywanie i wprowadzanie w życie wyroków: Ta materia jest jedną z najmniej znanych części prawa procesowego. Obejmuje wykonywanie orzeczeń, poszukiwanie aktywów, które można byłoby wykorzystać przy spłacie długów, „zamrażanie” kont bankowych.

Wypadki drogowe: Osoba, która doznała uszkodzenia ciała podczas wypadku z udziałem pojazdu silnikowego, ma prawo do otrzymania za poniesione szkody rekompensaty w formie pieniężnej.

   
Gabinete Jurídico G & G. Zalozony 2006.
info@gabinete-g.com/ +34 91 3861929

 

 

idioma español